آشنایی با ما

 

تاسیس و مدیریت توسط : محسن افکاری

متولد ۱۳۴۲، کارشناس عکاسی و گرافیک از دانشگاه تهران ، مدرس دانشکده چاپ . طراح و برنامه نویس نرم افزار ناظر چاپ ، عضو جامعه مخترعین و مبتکرین ایران . دارای بیش از ۳۰ سال تجربه و دانش آکادمیک در طراحی ، چاپ و بسته بندی.

تلفـن: ۴۴۹۸۲۲۷۵ و ۴۴۹۸۲۲۷۶

فکس: از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال فرمایید

ایمیل:برای مواردی بجز استعلام قیمت

mohsen.afkari@gmail.com

جعبه سازی خورشید هنر ادامه تکامل یکی از موفق ترین کانونهای طراحی و تبلیغات ایران بنام کانون تبلیغاتی بیان می باشد که طی سالهای ۱۳۷۳ تا ۱۳۸۲ بالاترین سطح عکاسی و طراحی را در کشور ارائه می داد و پیشتاز استفاده از آخرین تکنولوژی و نوآوری در طراحی  و چاپ نشریات تبلیغاتی کشور بود.

برخی از سخت ترین و حساسترین گروهای کاری نظیر نشریات سنگهای تزیینی ،  کاتالوگهای رنگ مو ، گزارشهای مالی و تبلیغی سیستم بانکی کشور ، صنایع استیل ،صنایع خودرو  و صنایع مبلمان توسط کانون تبلیغاتی بیان انجام می شد.

درپی افزایش تقاضا برای طراحی و تولید بسته بندی توسط ما ، جعبه سازی خورشید هنر درسال ۱۳۸۲ ثبت و بعد از خرید مکان مناسب در بهترین منطقه صنعتی کشور ، نوسازی و تجهیز و در نیمه دوم سال ۱۳۸۲ شروع به فعالیت نمود.

برخورداری از دانش عمیق آکادمیک در هنرهای تجسمی ، کامپیوتر و نرم افزار  و داشتن تجربه عملی و دانش فنی در تمامی رشته های مربوط صنعت چاپ و بسته بندی ،  ما را به کارگاهی دانش بنیان بدون نیاز به رقابت با سایر همکاران تبدیل نمود. کیفیت ، نوآوری و عمل به وعده ، اساس حسن شهرت ماست و پس از ۱۵ سال هنوز به داشتن این ویژگیها و اعتماد مشتریان خود مفتخریم.

ابداع و برنامه نویسی نرم افزار محاسبه قیمت جعبه بنام << ناظر چاپ >> و ترجمه فارسی نرم افزار<<PackMage>> برای طراحی قالب از خدمات مهم اینکارگاه به صنعت چاپ و بسته بندی کشور می باشد.